Меню сайту
Фотогалерея

Всі фото
Погода в Понінці

Методична комісія будівельних професій

Склад комісії:

1. Бабич Людмила Анатоліївна – викладач спецдисциплін;

2. Бадрак Андрій Оліянович – майстер виробничого навчання;

3. Іщук Володимир Миколайович – майстер виробничого навчання;

4. Одюшин В’ячеслав Петрович – викладач спецдисциплін;

5. Приймак Віктор Володимирович - майстер виробничого навчання;              

6. Романюк Микола Євгенович – викладач спецдисциплін;

7. Ярошенко Сергій Дмитрович – майстер виробничого навчання.                

 Проблема, над якою працює методична комісія будівельних професій:

« Ефективність впровадження новітніх технологій на уроках виробничого та теоретичного навчання»

 

 

Робота методичної комісії за березень-квітень 2016-2017 н.р.

17 березня 2017 року в нашому навчальному закладі відбувся День відкритих дверей. Для майбутніх вступників 2017 року методична комісія будівельних професій презентувала найбільш популярні професії,які завжди користуються попитом на ринку праці – столяр будівельний, монтажник гіпсокартонних конструкцій, виробник художніх виробів з лози.
У ході Дня відкритих дверей було проведено виставку учнівських творчих робіт з професії. Усі бажаючі могли взяти участь у майстер-класах, які проводили учні ліцею разом з майстрами виробничого навчання, а також розповідали про професії за якими можна навчатися в нашому ліцеї. 
Отож, закликаємо всіх випускників підійти до питання вибору професії відповідально. Ласкаво просимо!

 

 
 

Робота методичної комісії за січень-лютий 2016-2017 н.р.

14 лютого 2017 року з метою визначення рівня знань, умінь та навичок, отриманих учнями під час навчання та ступеню оволодіння професією, було проведено державну кваліфікаційну атестацію учнів групи №26, які навчалися за професією «Муляр. Лицювальник-плиточник». Державну кваліфікаційну комісію очолив заступник директора ТОВ «Понінківська КПФ» Музика С.В.
 На ДКА випускники представили свої дипломні роботи. В них відображені питання, які дали можливість проконтролювати уміння учнів застосовувати на практиці теоретичні знання з урахуванням реальних виробничих умов. Також були представлені креслення до дипломних робіт.
 Захист дипломних робіт пройшов успішно, учні продемонстрували високий професійний рівень. За результатом ДКА учням було присвоєно відповідні розряди.

 

 

31 січня 2017 року, відповідно до робочого навчального плану, комісією у складі: голови комісії – заступника директора з НВР Багінської Н.Г., членів комісії – методиста ліцею Грабовської Л.В., викладачів професійно-теретичної підготовки Рубєж Т.В. та Одюшина В.П., майстра виробничого навчання Ярошенка С.Д., було проведено поетапну державну кваліфікаційну атестацію учнів групи №37 за професією «Столяр будівельний» 4-го розряду». Під час проведення атестації всі учні групи підтвердили свої знання та вміння на присвоєння кваліфікації столяра будівельного 4-го розряду. Рішенням кваліфікаційної комісії учням групи №37 мулярів присвоєно 4-й розряд столяра будівельного.

 

 

Аналіз роботи методичної комісії викладачів та майстрів виробничого навчання професій «Муляр. Лицювальник-плиточник»,  «Столяр будівельний. Виробник художніх виробів з лози», «Столяр будівельний. Монтажник гіпсокартонних конструкцій»

за І семестр    2016 – 2017    навчального   року

Методична комісія працює над проблемним питанням «Підвищення ефективності уроків виробничого та теоретичного навчання шляхом раціонального використання форм і методів навчання».

В цьому навчальному році методична комісія об’єднує такі професії «Муляр. Лицювальник-плиточник»,  «Столяр будівельний. Виробник художніх виробів з лози», «Столяр будівельний. Монтажник гіпсокартонних конструкцій». До складу комісії входить 3 викладача, які мають вищу категорію, та 4 майстри виробничого навчання. Всі члени методичної комісії продовжують працювати над індивідуальними проблемними питаннями, які обрані раніше.  

За перший семестр 2016-2017 н. р. проведено 4 засідання методичної комісії. На засіданнях розглянуті такі питання:

1. Вивчення нормативних документів по організації навчально – виховного процесу в 2016-2017 н.р.

2. Затвердження плану роботи методичної комісії на 2016-2017 н. р.

3. Розгляд та обговорення навчально – плануючої документації з предметів теоретичного і виробничого навчання.

4. Обговорення і затвердження індивідуальних проблемних питань і проблемного питання методичної комісії.

5. Розгляд і обговорення плану роботи кабінетів і майстерень.

6. Розгляд і обговорення завдань для поетапної атестації учнів групи 26 з з професії «Муляр. Лицювальник-плиточник», групи 27 з професії «Столяр будівельний. Монтажник гіпсокартонних конструкцій», групи 37 з професії «Столяр будівельний. Виробник художніх виробів з лози».

7. Розгляд і обговорення тематики дипломних робіт для учнів групи 26 з професії «Муляр. Лицювальник-плиточник» та групи 37 з професії «Столяр будівельний. Виробник художніх виробів з лози».

9. Аналіз проведення поетапної атестації в групі 27 з професії «Столяр будівельний. Монтажник гіпсокартонних конструкцій», групи 37 з професії «Столяр будівельний. Виробник художніх виробів з лози» та групи 26 з з професії «Муляр. Лицювальник-плиточник».

13. Про створення комплекту комплексних кваліфікаційних завдань з професії «Муляр. Лицювальник-плиточник».

14. Стан підготовки ККЗ з професій.

16. Розгляд і обговорення завдань для проведення директорських контрольних робіт з предметів професійно – теоретичної підготовки за І семестр 2016-2017 н. р.

 

Розроблено  комплект навчально-програмної документації для підготовки кваліфікованих робітників з професії 7124 Столяр будівельний 2, 3, 4 розряду, 7129 Монтажник гіпсокартонних конструкцій 3, 4 розряду.

Розробляється пакет комплексних кваліфікаційних завдань з професії «Лицювальник-плиточник» (4 розряд).

Викладач Романюк М.Є. у вересні провів відкритий урок на тему «Механізація та автоматизація виробництва столярно-будівельних виробів» з використанням інноваційних технологій.

Викладач Бабич Л.А. у листопаді провела відкритий урок на тему «Діагональне настилання підлоги» з використанням інноваційних технологій.

Майстер виробничого навчання  Іщук В.М. у жовтні провів відкритий урок на тему «Пиляння деревини».

Майстер виробничого навчання  Бадрак А.О. у листопаді провів відкритий урок на тему «Установка дверних та віконних приборів».

Прийнято участь у Першому всеукраїнському профорієнтаційному заході «Місто професій».

З 14 по 28 листопада проведені директорські контрольні роботи з предметів професійно – теоретичної підготовки, зроблений аналіз та розроблені заходи по ліквідації прогалин в знаннях учнів. 

 

Робота методичної комісії за жовтень 2016-2017 н.р.

15 жовтня 2016 року в смт Понінка на міському стадіоні відбувся Перший всеукраїнський профорієнтаційний захід «Місто професій». На цьому профорієнтаційному інтерактивному заході ліцей представляв голова методичної комісії Одюшин В.П., майстри виробничого навчання Іщук В.М., Бадрак А.О., Ярошенко С.Д. разом з учнями: 37 групи – Андрушком Ігорем та 27 групи – Лиськом   Віталієм, які пропагували професію – столяр будівельний. Під час проведення ними майстер-класу кожний школяр виконав свої професійні обов’язки майбутньої професії. Проведення майстер-класу подарувало школярам та їхнім батькам багато позитивних емоцій, а найголовніше, що майбутні робітники спробували себе в ролі столяра.

Робота методичної комісії за вересень 2016-2017 н.р.

4 вересня 2016 року відбулось засідання методичної комісії. 

На засіданні методичної комісії викладачів та майстрів виробничого навчання професій «Муляр. Лицювальник-плиточник»,  «Столяр будівельний. Виробник художніх виробів з лози», «Столяр будівельний. Монтажник гіпсокартонних конструкцій» було розглянуто питання впровадження в навчальний процес нових навчальних програм з підготовки кваліфікованих робітників з професії  «Столяр будівельний. Монтажник гіпсокартонних конструкцій».

В рамках засідання методичної комісії було проведено школу молодого педагога з метою надання методичної допомоги молодим та малодосвідченим педагогам в плануванні переліків навчально-виробничих робіт та підготовки до уроків виробничого навчання відповідно до нових робочих навчальних програм.

В засіданні методичної комісії  прийняла участь методист ліцею Грабовська Л.В.

Звіт про роботу методичної комісії за 2015-2016 н.р.

За період роботи методичної комісії будівельних професій було проведено 10 засідань, на яких розглядалися питання вдосконалення та покращення  організації методичної роботи з будівельних професій.

Було розглянуто питання впровадження в навчальний процес нових навчальних програм з підготовки кваліфікованих робітників з професій «Муляр. Лицювальник-плиточник», «Столяр будівельний. Монтажник гіпсокартонних конструкцій».

Головою методичної комісії Одюшиним В.П. було проведено майстер-клас для учнів та майстрів виробничого навчання з професії муляр.

Майстром виробничого навчання Бадраком А.О. було проведено відкритий урок виробничого навчання на тему: «Довбання наскрізних і ненаскрізних гнізд, перпендикулярних і похилих до поверхні деталі за допомогою долота і стамески».

Майстром виробничого навчання Ярошенко С.Д. було проведено відкритий урок виробничого навчання на тему: «Склеювання деревини».

Викладачем професійно-теоретичної підготовки Одюшиним В.П. проведено відкритий урок з матеріалознавства з професії  столяр будівельний на тему: «Дерев'яні заготовки».

На протязі навчального року надавалася методична допомога малодосвідченим майстрам виробничого навчання в питанні організації та проведенні уроків виробничого навчання, як в методичному так і в професійному плані.

Робота методичної комісії за червень 2015-2016 н.р.

21 червня 2016 року з метою визначення рівня знань, умінь та навичок, отриманих учнями під час навчання та ступеню оволодіння професією, було проведено державну кваліфікаційну атестацію учнів групи №37, які навчалися за професією «Столяр будівельний. Виробник художніх виробів з лози». Державну кваліфікаційну комісію очолив заступник директора ТОВ «Понінківська КПФ» Музика С.В.

 

На ДКА випускники представили свої дипломні роботи. В них відображені питання, які дали можливість проконтролювати уміння учнів застосовувати на практиці теоретичні знання з урахуванням реальних виробничих умов. Також були представлені макети виробів з професії столяр будівельний, натуральні вироби з професії – виробник художніх виробів з лози, креслення.

 

Захист дипломних робіт пройшов успішно, учні продемонстрували високий професійний рівень. За результатом ДКА учням було присвоєно відповідні розряди.

Робота методичної комісії за квітень 2015-2016 н.р.

15 квітня 2016 року, відповідно до робочого навчального плану, комісією у складі: голови комісії – заступника директора з НВР Багінської Н.Г., членів комісії – методиста ліцею Грабовської Л.В., викладачів професійно-теретичної підготовки Бабич Л.А. та Одюшина В.П., майстра виробничого навчання Приймака В.В., було проведено поетапну державну кваліфікаційну атестацію учнів групи №16 за професією «Муляр» 4-го розряду». Під час проведення атестації всі учні групи підтвердили свої знання та вміння на присвоєння кваліфікації муляра 4-го розряду. Рішенням кваліфікаційної комісії всім учням групи №16 мулярів присвоєно 4-й розряд муляра.

Робота методичної комісії за березень 2015-2016 н.р.

18 березня 2016 року у 16 групі мулярів була проведена атестація з предмету «Технологія кам’яних робіт». Комісія у складі: голови комісії – заступника директора з НВР – Багінської Н.Г., членів комісії – викладачів професійно-теоретичної підготовки Бабич Л.А. та Одюшина В.П., зазначила, що переважна кількість учнів виявила достатній рівень знань. Аналіз відповідей показав, що учні добре засвоїли програмний матеріал, оволоділи основними поняттями з предмету, знають основні технологічні відомості з предмету «Технологія кам’яних робіт». 

Робота методичної комісії за лютий 2015-2016 н.р.

15 лютого 2016 року, відповідно до робочого навчального плану, комісією у складі: голови комісії – заступника директора з НВР Багінської Н.Г., членів комісії – методиста ліцею Грабовської Л.В., викладачів професійно-теретичної підготовки Бабич Л.А. та Одюшина В.П., майстра виробничого навчання Приймака В.В., було проведено поетапну державну кваліфікаційну атестацію учнів групи №16 за професією «Муляр» 3-го розряду». Під час проведення атестації всі учні групи підтвердили свої знання та вміння на присвоєння кваліфікації муляра 3-го розряду. Рішенням кваліфікаційної комісії всім учням групи №16 мулярів присвоєно 3-й розряд муляра.

 

 

Робота методичної комісії за січень 2015-2016 н.р.

27 січня 2016 року було проведено засідання методичної комісії.

На засіданні методичної комісії викладачів та майстрів виробничого навчання професій «Муляр. Лицювальник-плиточник», «Столяр будівельний. Виробник художніх виробів з лози», «Столяр будівельний. Монтажник гіпсокартонних конструкцій» були розглянуті і погоджені переліки та плани виробничого навчання на ІІ семестр 2015-2016 навчального року.

Разом з тим було проведено аналіз роботи методичної комісії за І семестр 2015-2016 навчального року.

В рамках засідання методичної комісії було проведено школу молодого педагога з метою надання методичної допомоги в планування програмної документації та створенні методичних розробок відповідно до навчальних програм.

Робота методичної комісії за грудень 2015-2016 н.р.

17 грудня 2015 року, згідно плану роботи методичної комісії будівельних професій, майстром виробничого навчання Бадраком А.О. було проведено відкритий урок виробничого навчання в групі 17 столярів будівельних на тему: «Довбання наскрізних і ненаскрізних гнізд, перпендикулярних і похилих до поверхні деталі за допомогою долота і стамески».

На уроці були присутні: методист ліцею – Грабовська Л.В., голова методичної комісії – Одюшин В.П., майстер виробничого навчання Іщук В.М.

В ході обговорення присутні відзначили, що урок виробничого навчання пройшов на високому методичному рівні, з дотримання всіх нормативних вимог, мета уроку досягнута.

 

 

 

Робота методичної комісії за листопад 2015-2016 н.р.

20 листопада була проведена атестація учнів 37 групи (професія «Столяр будівельний») з предмета «Технологія столярних робіт». Майбутні кваліфіковані робітники показали достатній рівень знань з предмета.

 

Відповідно до плану роботи методичної комісії будівельних професій та з метою вдосконалення процесу професійно-практичної підготовки учнів, 24 листопада 2015 року, майстром виробничого навчання Ярошенко С.Д. було проведено відкритий урок виробничого навчання на тему: «Склеювання деревини».

На уроці були присутні: заступник директора з НВР – Багінська Н.Г., старший майстер – Полодюк Л.Ю., методист ліцею – Грабовська Л.В., голова методичної комісії – Одюшин В.П., майстри виробничого навчання.

Під час обговорення присутні відзначили, що урок виробничого навчання пройшов на високому методичному рівні, з дотриманням всіх нормативних вимог, мета уроку досягнута.

 

 

23 листопада 2015 року, заступник директора з НВР Багінська Н.Г. та методист ліцею Грабовська Л.В., з метою вивчення досвіду роботи викладача професійно-теоретичної підготовки Одюшина В.П., відвідали урок матеріалознавства з професії  столяр будівельний на тему: «Дерев'яні заготовки».

При проведенні уроку було використано мультимедійну презентацію та продемонстровано відеофільм, які дали змогу детально ознайомитися з новим навчальним матеріалом.

Обрана викладачем форма проведення уроку дала можливість сконцентрувати велику кількість інформації, пов’язати між собою знання спеціальних предметів із іншими предметами.

 

Робота методичної комісії за жовтень 2015-2016 н.р.

29 жовтня 2015 року у майстерні мулярів Понінківського професійного ліцею було проведено майстер-клас для учнів 16 групи мулярів та молодих і малодосвідчених педагогів будівельних професій. Майстер-клас, як одну із форм підвищення професійної майстерності, провів голова методичної комісії Одюшин В’ячеслав Петрович. Тема заходу: "Цегляна кладка кутів, стін та простінків по однорядній системі перев'язки швів".

В процесі проведення майстер-класу було практично продемонстровано процес цегляної кладки в 0,5 цеглини та в 1 цеглину.

Під час проведення заходу учні групи №16 відтворили запропоновані прийоми цегляної кладки.

Одюшин В.П. продемонстрував високу професійну майстерність, поділився досвідом роботи щодо формування в учнів професійної компетентності.

Під час обговорення педагоги здійснили якісний аналіз уроку.

 

 

Робота методичної комісії за вересень 2015-2016 н.р.

4 вересня 2015 року відбулось засідання методичної комісії.

На засіданні методичної комісії викладачів та майстрів виробничого навчання професій «Муляр. Лицювальник-плиточник»,  «Столяр будівельний. Виробник художніх виробів з лози», «Столяр будівельний. Монтажник гіпсокартонних конструкцій» було розглянуто питання впровадження в навчальний процес нових навчальних програм з підготовки кваліфікованих робітників з професій «Муляр. Лицювальник-плиточник», «Столяр будівельний. Монтажник гіпсокартонних конструкцій».

В рамках засідання методичної комісії було проведено школу молодого педагога з метою надання методичної допомоги молодим та малодосвідченим педагогам в плануванні переліків навчально-виробничих робіт та підготовки до уроків виробничого навчання відповідно до нових робочих навчальних програм.

В засіданні методичної комісії  прийняла участь методист ліцею Грабовська Л.В.

Форма входу
Наша адреса
 Хмельницька обл.
Полонський р-н.
м. Полонне, вул. Юзькова, 48
смт. Понінка, вул. Пермоги, 37
Наші контакти
Телефони:
(03843) 7-12-93 - Секретар
(03843) 3-25-06 - Секретар
(03843) 7-12-98 - Директор
(03843) 3-25-06 - Директор
(03843) 7-12-94 - Бухгалтерія
(03843) 3-10-78 - Бухгалтерія
(03843) 7-20-66 - Гуртожиток
(03843) 3-22-60 - Гуртожиток
Факс:
(03843) 7-12-93
(03843) 3-25-06

ppal035@ukr.net
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Друзі сайту
Друзі сайту
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET