Меню сайту
Фотогалерея

Всі фото
Погода в Понінці

Методична   комісія

викладачів та майстрів виробничого навчання 

професій : «Швачка. Кравець.» 

«Кухар. Офіціант.»

  

Основні завдання методичної комісії.

       "Підвищення якості навчально-виховного процесу."

 

       Склад методичної комісії

Професія: «Швачка. Кравець »

1. Грабовська Вікторія Вікторівна – майстер виробничого навчання;

2. Мовчан Ірина Дмитрівна – викладач спецдисциплін;

3. Кононенко Ірина Іванівна - майтер виробничого навчання;

4. Стопа Тетяна Валеріївна – майстер виробничого навчання;

5. Шатковська Анна Степанівна – майстер виробничого навчання.

 

Професія: «Кухар.Офіціант»

6. Багінська Вікторія Йосипівна – майстер виробничого навчання;

7. Лех  Алла Олександрівна – майстер виробничого навчання;

8. Маникіна Тетяна  Миколаївна – майстер виробничого навчання;

9. Одюшина Лілія Валентинівна – викладач спецдисциплін;

10. Сочинська Ірина Валентинівна – майстер виробничого навчання.

 

Професія: «Соціальний працівник. Молодша медична сестра з догляду за хворими»

11. Євчук Надія Василівна – майстер виробничого навчання;

12. Ляховченко Раїса Володимирівна – викладач спецдисциплін.

 

 

Проблема над якою працює методична комісія

«Вибір форм і прийомів активізації пізнавальної діяльності учнів» 

 

 

 

Робота методичної комісії за червень 2018-2019 н.р.

20 червня 2019 року було проведено державну кваліфікаційну атестацію в групі №32 з професії «Кухар. Офіціант».

На ДКА випускники представили свої дипломні роботи. В них відображені питання, які дали можливість проконтролювати уміння учнів застосовувати на практиці теоретичні знання з урахуванням реальних виробничих умов.

Захист дипломних робіт пройшов успішно, учні продемонстрували високий професійний рівень. За результатом ДКА учням було присвоєно відповідні розряди.

     

Робота методичної комісії за лютий 2018-2019 н.р.

05 лютого 2019 року з метою визначення рівня знань, умінь та навичок, отриманих учнями під час навчання та ступеню оволодіння професією, було проведено державну кваліфікаційну атестацію учнів групи № 31, які навчалися за професією «Соціальний працівник. Молодша медична сестра з догляду за хворими». Державну кваліфікаційну комісію очолив головний лікар Полонської ЦРЛ імені Н. Говорун Савіцький І.Л.. До складу комісії також увійшли: директор Центру – Романюк М.Є., та члени комісії – Герасимчук А.В., Цвіркун С.М., Грабовська Л.В., Одюшина Л.В.,  Ляховченко Р.В., Рубєж Т.В.
На ДКА випускники представили свої дипломні роботи. В них відображені питання, які дали можливість проконтролювати уміння учнів застосовувати на практиці теоретичні знання з урахуванням реальних умов роботи. Також були представлені стенди з професій, які дали змогу розкрити повністю зміст дипломної роботи.
Директор центру – Романюк М.Є. зазначив, що захист дипломних робіт пройшов успішно, на високу рівні, учні продемонстрували високий професійний рівень. 
За результатом ДКА учням було присвоєно відповідні розряди.

 

Робота методичної комісії за  січень 2018-2019 н.р.

30 січня 2019 року відбувся захист Державної кваліфікаційної атестації з професії «Кухар. Офіціант». Комісія у складі головуючого -  голови правління Полонського районного споживчого товариства – Мельника Олександра Івановича, та членів комісії - директора центру Романюка Миколи Євгеновича, заступника директора Багінської Надії Григорівни, методиста центру Грабовської Людмили Володимирівни, голови методичної комісії Одюшиної Лілії Валентинівни, викладача професійно-теоретичної підготовки Рубєж Тетяни Володимирівни, майстрів виробничого навчання Маникіної Тетяни Миколаївни, Багінської Вікторії Йосипівни заслухала захист дипломних робіт випускників. 
  Захист пройшов на високому організаційному та методичному рівні. Випускники показали свій фаховий рівень з професії та довели, що гідні кращих робочих місць на підприємствах  громадського харчування Хмельницької області. Члени комісії відзначили кращі роботи та побажали успіхів на життєвому шляху.

 

 

Аналіз роботи методичної комісії викладачів та майстрів виробничого навчання 
професій «Швачка. Кравець», «Кухар. Офіціант» 
 «Соціальний працівник. Молодша медична сестра з догляду за хворими»
за  І семестр 2018-2019 навчального року

   Методична комісія працювала над методичною темою: «Підвищення ефективності та якості навчального процесу на основі вдосконалення комплексно - методичного забезпечення предметів і професій».
     За звітний період було проведено 4 засідання комісії. На яких були розглянуті та схвалені  навчальні плани та програми, графіки відкритих уроків. Постійно проводилася робота щодо покращення комплексно-методичного забезпечення навчально-виробничого процесу, вивчалися та розроблялися шляхи впровадження сучасних педагогічних та виробничих технологій.
    Кожен член комісії працював над індивідуальною методичною проблемою, планував проведення відкритих уроків та позакласних заходів, доповідей, виступів. Також приймали участь у засіданнях обласних методичних секцій.
       Згідно плану були проведені і обговорені відкриті уроки:
«Прибирання використаного посуду, приборів, білизни» (Багінська В.Й.), «Декантування вин» (Маникіна Т.М.),
«Обробка прорізної кишені в рамку з клапаном» (Шатковська А.С.), «Виконання вручну операцій простої складності з обробки зрізів, деталей виробів трикотажного виробництва» (Кононенко І.І.), «Види нарізання риби порційними шматками» (Лех А.О.).
    Підготовлені членами комісії доповіді: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках теоретичного навчання», «Організація освітнього процесу в позаурочний час», «Впровадження інтерактивних методів навчання в навчальний процес», «Удосконалення методики проведення тематичного оцінювання на уроках виробничого навчання».
    Проведено засідання круглого столу «Впровадження ДСПТО на основі модульно-компетентнісного підходу», на якому обмінялись досвідом майстри виробничого навчання та викладачі професійно-теоретичної підготовки.
       Розглянуто і обговорено завдання для поетапної атестації учнів групи 22 з  професії «Кухар. Офіціант», групи 32 з професії «Кухар. Офіціант».
     Проведено аналіз проведення поетапної атестації в групі 22 з  професії «Кухар. Офіціант» та в групі 32 з професії «Кухар. Офіціант».
     Проведені директорські контрольні роботи з предметів професійно-теоретичної підготовки та професійно-практичної підготовки, зроблений аналіз та розроблені заходи по ліквідації прогалин в знаннях учнів.
    Розроблено  комплекти навчально-програмної документації для підготовки кваліфікованих робітників з професії 5122 Кухар  3, 4 розряду. 5123   Офіціант 3 розряду, з професії 7433 Кравець 2-3, 4 розряду (термін навчання – 1,5 роки),  та з професії 7436 Швачка 1-2, 3 розряду. 7433 Кравець 2, 3 розряду.
Викладач професійно-теоретичної підготовки Одюшина Лілія Валентинівна отримала сертифікат Всеукраїнського конкурсу на кращий електронний освітній ресурс «ПЛАНЕТА ІТ 2018».
В кінці І семестру проведений аналіз роботи методичної комісії, аналіз підготовки кабінетів і лабораторії до ІІ навчального семестру.
    Розглянуто план роботи методичної комісії на ІІ семестр 2018-2019 навчального року.

 

 

30 жовтня 2018 року, відповідно до робочого навчального плану, комісією у складі: голови комісії – заступника директора Багінської Н.Г., членів комісії – старшого майстра Полодюка Л.Ю., викладача професійно-теоретичної підготовки Одюшиної Л.В., майстрів виробничого навчання Маникіної Т.М. та Багінської В.Й., було проведено поетапну державну кваліфікаційну атестацію учнів групи № 22 за професією «Офіціан» 3-го розряду». Під час проведення атестації всі учні групи підтвердили свої знання та вміння на присвоєння кваліфікації офіціанта 3-го розряду. Рішенням кваліфікаційної комісії всім учням групи № 22, професія «Кухар. Офіціант» присвоєно 3-й розряд офіціанта.

 

Робота методичної комісії за  жовтень 2018-2019 н.р.

12 жовтня 2018 року представники методичної комісії прийняли участь в  профорієнтаційному заході "Подорож в світ професій" для учнів ЗОШ району. Майстер виробничого навчання Багінська В.Й. разом з майбутніми випускниками провели ряд майстер-класів по сервіруванню столів і складанню серветок різними способами. Захід був проведений в міському Будинку культури Полонською районною філією Хмельницького обласного центру зайнятості.

Метою заходу стало надання допомоги у професійному самовизначенні молоді, зміцнення позицій молоді на ринку праці, формування усвідомленого підходу до вибору професій.

     

Робота методичної комісії за  вересень 2018-2019 н.р.

Впродовж вересня місяця 2018 року відбулося два засідання методичної комісії викладачів та майстрів виробничого навчання професій «Кухар. Офіціант», «Швачка. Кравець», «Соціальний працівник. Молодша медична сестра по догляду за хворими». На засіданні було розглянуто та погоджено план роботи методичної комісії на навчальний рік, погоджено поурочно-тематичні плани, переліки і плани навчально-виробничих робіт на 2018-2019 навчальний рік.  В  рамках підготовки до нового навчального року було розглянуто комплекти навчально-програмної документації для підготовки кваліфікованих робітників з професій «кухар; офіціант», «швачка; кравець», «кравець» З усіма членами методичної комісії було обговорено інструкції щодо ведення ділової документації. Згідно плану роботи методичної комісії було затверджено теми методичних розробок та графік проведення відкритих уроків. Розглядалося питання участі в конкурсі учнівських проектів «Енергоефективність у моїй професії».

  

Робота методичної комісії за травень-червень 2017-2018 н.р.

19 червня 2018 року відбувся захист Державної кваліфікаційної атестації з професії «Швачка. Кравець» на рівень кваліфікації 3 тарифного розряду.

Комісія у складі головуючого -  головного інженера  колективного багатопрофільного підприємства «Сервіс» Ганчієвського Юрія Метаковича, та членів комісії - директора центру Романюка Миколи Євгеновича, заступника директора Багінської Надії Григорівни, старшого майстра Полодюка Леоніда Юрійовича, голови методичної комісії Одюшиної Лілії Валентинівни, викладачів предметів професійно-теоретичної підготовки Мовчан Ірини Дмитрівни, Рубєж Тетяни Володимирівни, майстрів виробничого навчання Грабовської Вікторії Вікторівни, Шатковської Анни Степанівни заслухала захист дипломних робіт випускників.

Учні представили вироби, виготовлені відповідно до рівня кваліфікації 3 тарифного розряду. Захист пройшов на високому організаційному та методичному рівні. Випускники показали свій фаховий рівень з професії та довели, що гідні кращих робочих місць на швейних підприємствах Хмельницької області.

Члени комісії відзначили кращі роботи та побажали успіхів на життєвому шляху.

  

  

 

Робота методичної комісії за квітень 2017-2018 н.р.

    06 квітня 2018 року, відповідно до робочого навчального плану, комісією у складі: голови комісії – заступника директора Багінської Н.Г., членів комісії – старшого майстра Полодюка Л.Ю., викладача професійно-теоретичної підготовки Одюшиної Л.В., майстрів виробничого навчання Маникіної Т.М. та Багінської В.Й., було проведено поетапну державну кваліфікаційну атестацію учнів групи № 12 за професією «Кухар» 3-го розряду». Під час проведення атестації всі учні групи підтвердили свої знання та вміння на присвоєння кваліфікації кухаря 3-го розряду. Рішенням кваліфікаційної комісії всім учням групи № 12, професія «Кухар. Офіціант» присвоєно 3-й розряд кухаря.

 

    17 квітня 2018 року з метою визначення рівня знань, умінь та навичок, отриманих учнями під час навчання та ступеню оволодіння професією, було проведено державну кваліфікаційну атестацію учнів групи № 31, які навчалися за професією «Соціальний працівник. Молодша медична сестра з догляду за хворими». Державну кваліфікаційну комісію очолив головний лікар Полонської ЦРЛ імені Н. Говорун Савіцький І.Л.. До складу комісії також увійшли: директор Центру – Романюк М.Є., директор територіального центру – Плис Л.А., заступник директора з НВР – Герасимчук А.В., старший майстер – Полодюк Л.Ю., методист Центру – Грабовська Л.В., голова методичної комісії – Одюшина Л.В., викладач професійно-теоретичної підготовки – Писарчук Л.І.
     На ДКА випускники представили свої дипломні роботи. В них відображені питання, які дали можливість проконтролювати уміння учнів застосовувати на практиці теоретичні знання з урахуванням реальних умов роботи. Також були представлені стенди з професій, які дали змогу розкрити повністю зміст дипломної роботи.
   Директор центру – Романюк М.Є. зазначив, що захист дипломних робіт пройшов успішно, на високу рівні, учні продемонстрували високий професійний рівень. 
За результатом ДКА учням було присвоєно відповідні розряди.

 
 

  Робота методичної комісії за  січень-лютий 2017-2018 н.р.

       25 січня  2018 року у 12 групі, професія – кухар була проведена атестація з предмету «Технологія приготування їжі з оновами товарознавства». Комісія у складі: голови комісії – заступника директора з навчально-виробничої роботи Багінської Н.Г., членів комісії - методиста центру Грабовської Л.В. викладача предметів професійно-теоретичної підготовки Одюшиної Л.В. та майстра виробничого навчання зазначила, що переважна кількість учнів виявила достатній рівень знань. Аналіз відповідей показав, що учні добре засвоїли програмний матеріал, оволоділи основними поняттями з предмету, знають основні технологічні відомості з предмету «Технологія приготування їжі з основами товарознавства».

 

Аналіз роботи методичної комісії викладачів та майстрів виробничого навчання

професій «Швачка. Кравець», «Кухар. Офіціант»

 «Соціальний працівник. Молодша медична сестра з догляду за хворими»
за  І семестр 2017-2018 навчальний рік

   Методична комісія працювала над методичною темою: «Підвищення ефективності та якості навчального процесу на основі вдосконалення комплексно - методичного забезпечення предметів і професій».
     За звітний період було проведено 4 засідання комісії. На яких були розглянуті та схвалені  навчальні плани та програми, графіки відкритих уроків. Постійно проводилася робота щодо покращення комплексно-методичного забезпечення навчально-виробничого процесу, вивчалися та розроблялися шляхи впровадження сучасних педагогічних та виробничих технологій.
    Кожен член комісії працював над індивідуальною методичною проблемою, планував проведення відкритих уроків та позакласних заходів, доповідей, виступів. Також приймали участь у засіданнях обласних методичних секцій.
       Згідно плану були проведені і обговорені відкриті уроки:
«Технологія приготування картопляних супів з різними крупами» (Багінська В.Й.) 
 «Технолоігя приготування вареників з різними начинками» (Маникіна Т.М.)
«Прасування та зберігання речей» (Гольба Л.С.)
    Підготовлені членами комісії доповіді: «Формування творчих здібностей при приготуванні та оздобленні кулінарних страв», «Обмін досвідом з провадження новітніх педагогічних технологій навчання», «Впровадження і навчальний процес сучасних технологій виробництва», «Комплексне методичне забезпечення предметів – основа сучасного уроку».
    Проведено засідання круглого столу «Робота педагогів з підвищення професійної компетентності», на якому обмінялись досвідом майстри виробничого навчання та викладачі професійно-теоретичної підготовки.
       Розглянуто і обговорено завдання для поетапної атестації учнів групи 22 з  професії «Кухар. Офіціант», групи 32 з професії «Кухар. Офіціант».
     Проведено аналіз проведення поетапної атестації в групі 22 з  професії «Кухар. Офіціант» та в групі 32 з професії «Кухар. Офіціант».
     Прийнято участь в громадському обговоренні проекту стандарту професійної (професійно-технічної освіти) з професії «Кухар».
23 та 27 листопада були проведені директорські контрольні роботи з предметів професійно-теоретичної підготовки, зроблений аналіз та розроблені заходи по ліквідації прогалин в знаннях учнів.
    Розроблено  комплекти навчально-програмної документації для підготовки кваліфікованих робітників з професії 5122 Кухар  3, 4 розряду. 5123   Офіціант 3 розряду та з професії 7436 Швачка 1-2, 3 розряду. 7433 Кравець 2, 3 розряду.
     Було проведено моніторингове дослідження стану підготовки кваліфікованих робітників з професій кухар, офіціант, швачка, кравець.
     В кінці І семестру проведений аналіз роботи методичної комісії, аналіз підготовки кабінетів і лабораторії до ІІ навчального семестру.
    Розглянуто план роботи методичної комісії на ІІ семестр 2017-2018 навчального року.

 

Робота методичної комісії за  жовтень-листопад 2017-2018 н.р.

    10 листопада 2017 року, відповідно до робочого навчального плану, комісією у складі: голови комісії – заступника директора Багінської Н.Г., членів комісії – старшого майстра Полодюка Л.Ю., викладача професійно-теоретичної підготовки Одюшиної Л.В., майстра виробничого навчання Сочинської І.В., було проведено поетапну державну кваліфікаційну атестацію учнів групи № 22 за професією «Кухар» 3-го розряду». Під час проведення атестації всі учні групи підтвердили свої знання та вміння на присвоєння кваліфікації кухаря 3-го розряду. Рішенням кваліфікаційної комісії всім учням групи № 22, професія «Кухар. Офіціант» присвоєно 3-й розряд кухаря.

 

Робота методичної комісії за  вересень 2017-2018 н.р.

     На протязі вересня місяця 2017 року відбулося два засідання методичної комісії  викладачів та майстрів виробничого навчання професії «Кухар. Офіціант». На засіданні було розглянуто та погоджено план роботи методичної комісії на навчальний рік, погоджено поурочно-тематичні плани, переліки і плани навчально-виробничих робіт на 2017-2018 навчальний рік. Також було розглянуто комплект навчально-програмної документації для підготовки кваліфікованих робітників з професії кухар; офіціант. З усіма членами методичної комісії було обговорено інструкції щодо ведення ділової документації. Згідно плану роботи методичної комісії було затверджено теми методичних розробок та графік проведення відкритих уроків. Проводилася активна робота по підготовці матеріалів до конкурсу на кращу кухню-лабораторію з дегустаційним залом та кращу майстерню кравців.

 

 

Робота методичної комісії за  травень 2016-2017 н.р.

8 травня 2017 року було проведено засідання методичної комісії на якому було розглянуто питання участі в обласному конкурсі на кращий електронний підручник, посібник за професіями: «Кухар», «Швачка; кравець», який спрямований на виявлення кращого досвіду створення інноваційних освітніх продуктів у системі професійно-технічної освіти на основі ресурсів ІКТ.
На засіданні були також розглянуті питання відповідно до плану роботи комісії.

  
 

Робота методичної комісії за березень-квітень 2016-2017 н.р.

13 березня 2017 року, відповідно до робочого навчального плану, комісією у складі: голови комісії – заступника директора з НВР Багінської Н.Г., членів комісії – методиста ліцею Грабовської Л.В., викладача професійно-теоретичної підготовки Мовчан І. Д., майстра виробничого навчання Грабовської В.В., було проведено поетапну державну кваліфікаційну атестацію учнів групи № 20 за професією «Кравець» 2-го розряду». Під час проведення атестації всі учні групи підтвердили свої знання та вміння на присвоєння кваліфікації кравця 2-го розряду. Рішенням кваліфікаційної комісії учням групи №20, професія «Швачка. Кравець» присвоєно 2-й розряд кравця.

  

 

Аналіз роботи методичної комісії викладачів та майстрів виробничого навчання  професій «Швачка. Кравець», «Кухар. Офіціант» за  І семестр 2016-2017 навчальний рік

 

Методична комісія працювала над методичною темою: «Вибір форм і прийомів активізації пізнавальної діяльності учнів».

За звітний період було проведено 5 засідань комісії. На яких були розглянуті та схвалені  навчальні плани та програми, графіки відкритих уроків. Постійно проводилася робота щодо покращення комплексно-методичного забезпечення навчально-виробничого процесу, вивчалися та розроблялися шляхи впровадження сучасних педагогічних та виробничих технологій.

Кожен член комісії працював над індивідуальною методичною проблемою, планував проведення відкритих уроків та позакласних заходів, доповідей, виступів. Також приймали участь у засіданнях обласних методичних секцій.

Згідно плану були проведені і обговорені відкриті уроки:

«Обробка верхніх зрізів спідниці та брюк. Обробка поясу та з'єднання його зі спідницею» (Грабовська В.В.).

 «Приготування фаршів, млинчиків з різним фаршем, виробів з тіста, смажених у фритюрі. Вимоги до якості. Відпуск.» (Багінська В.Й.)

«Обробка краю бортів відрізними підбортами» (Кононенко І.І.)

Підготовлені членами комісії доповіді: «Сучасна подача та оздоблення страв», «Інноваційні процеси створення сучасного уроку», «Впровадження і навчальний процес новітніх виробничих технологій», «Нові форми і методи проведення уроків виробничого навчання».

Проведено засідання круглого столу «Впровадження інноваційних технологій під час уроків теоретичного та виробничого навчання», на якому обмінялись досвідом майстри виробничого навчання та викладачі професійно-теоретичної підготовки.

Розглянуто і обговорено завдання для поетапної атестації учнів групи 22 з  професії «Кухар. Офіціант», групи 32 з професії «Кухар. Офіціант».

Проведено аналіз проведення поетапної атестації в групі 22 з  професії «Кухар. Офіціант» та в групі 32 з професії «Кухар. Офіціант».

Прийнято участь у Першому всеукраїнському профорієнтаційному заході «Місто професій».

З 10 по 25 листопада проведені директорські контрольні роботи з предметів професійно-теоретичної підготовки, зроблений аналіз та розроблені заходи по ліквідації прогалин в знаннях учнів.

Розроблено  комплект навчально-програмної документації для підготовки кваліфікованих робітників з професії 5122 Кухар  3, 4 розряду. 5123 Офіціант 3 розряду.

В кінці І семестру проведений аналіз роботи методичної комісії, аналіз підготовки кабінетів і лабораторії до ІІ навчального семестру.

Розглянуто план роботи МК на ІІ семестр 2016-2017 навчального року.

Робота методичної комісії за жовтень 2016-2017 н.р.

15 жовтня 2016 року в смт Понінка на міському стадіоні відбувся Перший всеукраїнський профорієнтаційний захід «Місто професій». На цьому профорієнтаційному інтерактивному заході ліцей представляла голова методичної комісії Одюшина Л.В. разом з учнями 32 групи – Кортовським Максимом, Куровським Рафаелем, Стояном Михайлом, Федченком Володимиром, які пропагували професію – офіціант. Під час проведення ними майстер-класу кожний школяр виконав свої професійні обов’язки майбутньої професії. Проведення майстер-класу подарувало школярам та їхнім батькам багато позитивних емоцій, а найголовніше, що майбутні робітники спробували себе в ролі офіціанта.

 

 

Форма входу
Наша адреса
 Хмельницька обл.
Полонський р-н.
м. Полонне, вул. Юзькова, 48
смт. Понінка, вул. Пермоги, 37
Наші контакти
Телефони:
(03843) 7-12-93 - Секретар
(03843) 3-25-06 - Секретар
(03843) 7-12-98 - Директор
(03843) 3-25-06 - Директор
(03843) 7-12-94 - Бухгалтерія
(03843) 3-10-78 - Бухгалтерія
(03843) 7-20-66 - Гуртожиток
(03843) 3-22-60 - Гуртожиток
Факс:
(03843) 7-12-93
(03843) 3-25-06

ppal035@ukr.net
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Друзі сайту
Друзі сайту
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET