Меню сайту
Фотогалерея

Всі фото
Погода в Понінці
ПІБ Посада
Романюк Микола Євгенович Директор ліцею, викладач спецдисциплін
Багінська Надія Григорівна Заступник директора по територіально-відокремленому спеціалізованому  відділенню, викладач іноземної мови
Тютюнник Олександр Онисійович Заступник директора з навчальної-методичної роботи, викладач спецдисциплін
Бадрак Світлана Василівна Заступник директора з виховної роботи, викладач фізики та астрономії
Полодюк Леонід Юрійович Старший майстер, викладач спецдисциплін
Грабовська Людмила Володимирівна Методист, викладач географії, економіки
Станіслав Тарас Григорович Соціальний педагог, викладач історії
Герасимчук Дмитро Володимирович Викладач фізичного виховання
Дорофійчук Олексій Васильович Викладач предмету "Захист Вітчизни"
Жмак Антоніна Анатолівна Викладач біології та хімії
Карасєвич Ганна Казимирівна Викладач української мови та літератури
Левчук Ольга Сергіївна Викладач математики
Мовчан Ірина Дмитрівна Викладач спецтехнології
Одюшин Вячеслав Петрович Викладач історії, спецтехнології
Одюшина Лілія Валентинівна Викладач спецтехнології
Олійник Марія Миколаївна Викладач правознавства, історії
Бейгер Тетяна Володимирівна Викладач іноземної мови
Ковальчук Юлія Олександрівна Викладач інформатики
Рубєж Тетяна Володимирівна Викладач спецтехнології
Осадчук Наталя Леонідівна Викладач української мови та літератури
Радковська Тетяна Григорівна  Викладач зарубіжної літератури
Бабич Людмила Анатоліївна Майстер виробничого навчання групи №11
Багінська Вікторія Йосипівна Майстер виробничого навчання групи №12
Бадрак Андрій Оліянович Майстер виробничого навчання групи№37
Богуш Ігор Леонідович Майстер виробничого навчання групи №15
Грабовська Вікторія Вікторівна Майстер виробничого навчання групи №30
Грінчук Віра Мечиславівна Майстер виробничого навчання групи №21
Іщук Володимир Миколайович Майстер виробничого навчання групи №27
Бахуринська Олена Станиславівна Майстер виробничого навчання групи №10
Кононенко Ірина Іванівна Майстер виробничого навчання групи №10
Кошовий Анатолій Петрович Майстер виробничого навчання групи №15
Лех Алла Олександрівна Майстер виробничого навчання групи №32
Маникіна Тетяна Миколаївна Майстер виробничого навчання групи №12
Плакса Андрій Володимирович Майстер виробничого навчання групи №25
Приймак Віктор Володимирович Майстер виробничого навчання групи №27
Плакса Володимир Васильович Майстер виробничого навчання групи №35
Свінціцька Людмила Вячеславівна Майстер виробничого навчання групи №24
Сочинська Ірина Валентинівна Майстер виробничого навчання групи №22
Ярошенко Сергій Дмитрович Майстер виробничого навчання групи №17
Андрушко Ігор Олександрович Майстер виробничого навчання групи №17

 

Форма входу
Наша адреса
 Хмельницька обл.
Полонський р-н.
м. Полонне, вул. Юзькова, 48
смт. Понінка, вул. Пермоги, 37
Наші контакти
Телефони:
(03843) 7-12-93 - Секретар
(03843) 3-25-06 - Секретар
(03843) 7-12-98 - Директор
(03843) 3-25-06 - Директор
(03843) 7-12-94 - Бухгалтерія
(03843) 3-10-78 - Бухгалтерія
(03843) 7-20-66 - Гуртожиток
(03843) 3-22-60 - Гуртожиток
Факс:
(03843) 7-12-93
(03843) 3-25-06

ppal035@ukr.net
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Друзі сайту
Друзі сайту
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET