Меню сайту
Фотогалерея

Всі фото
Погода в Понінці

                                       

                                                                 

       Практичний психолог                                                   Соціальний педагог

      Писарчук Людмила  Іванівна                                Станіслав Тарас Григорович
 

Мета психологічної служби забезпечення умов, які сприяють психологічному та особистому розвитку кожного учня, своєчасної реалізації вікових та індивідуальних можливостей учнів, здійснення психолого-педагогічної корекції.

Основні напрямки діяльності психологічної служби:

- Психодіагностика спрямована на поглиблене психолого-педагогічне вивчення учня, його індивідуальних особливостей, причин порушень у його навчанні та поведінці. За наслідками обстеження формуються висновки та рекомендації.

- Консультаційна робота спрямована на формування у викладачів,майстрів , батьків, учнів необхідних знань і закономірностей психофізіологічного розвитку на різних вікових етапах, подолання кризових ситуацій, надання практичних порад з питань виховання особистості в сім’ї, попередження можливих порушень у становленні особистості.

- Корекційно-відновлювальна робота – це комплексний вплив на учня з метою подолання різного роду труднощів. З цією метою використовуються різноманітні сучасні методи психоаналізу та психокорекції. Робота зі учня - правопорушниками, спрямована на налагодження психологічного контакту з учнями «групи ризику», на підтримку їх бажання до самовивчення та самовиховання.

- Організаційно–методична робота передбачає участь психолога в роботі методичних об’єднань, навчальних груп, засіданнях педагогічних рад, семінарів, у розв’язанні громадських завдань.

- Зв'язки з громадськістю спрямовані на обговорення найбільш суттєвих закономірностей та проблем соціально-психологічного розвитку особистості із учнівськими , батьківськими, педагогічними, громадськими організаціями.

Довіртесь собі, дозвольте практичному психологу, соціальному педагогу Вам допомогти, адже Ви варті того, щоб бути щасливими. Тому індивідуальна консультація  – це час, який належить тільки Вам! Це час та місце, де можна вільно думати та відчувати, аналізувати та змінюватися, ефективно вирішуючи всі свої життєві проблеми.

На консультації у працівників психологічної служби Ви зможете зрозуміти, чому виникають складнощі та проблеми у Вашому житті та як їх можна уникати або долати.

Це можливість поміркувати про себе та своє життя, можливість визначитися з тим, як саме Ви хочете жити, які стосунки з навколишніми мати, як зробити своє життя наповненим енергією та натхненням.

Робота психологічної служби ДНЗ «Полонського агропромислового центру професійної освіти» спрямована на вирішення конкретних проблем, з якими звертаються учні, їхні батьки, викладачі ,майстри виробничого навчання та співробітники.

Головна мета психологічної служби – сприяння психологічному здоров’ю, освітнім інтересам та розкриттю індивідуальності особистості, яка соціалізується, а також корекція різного роду труднощів у її розвитку. Системність роботи забезпечується розглядом внутрішнього світу людини як складної системи, яка має різні напрямки свого прояву, починаючи від власної активності індивіда, до включення в різні групи, що мають на нього найрізноманітніший вплив. А також – методичний інструментарій, який використовується в роботі, підпорядковується логіці системного підходу й спрямований на виявлення всіх сторін та якостей учня з метою всебічної допомоги.

Функція психологічної допомоги педагогам та учням реалізується через індивідуальні консультації, бесіди, групові тренінги, психодіагностику, інші форми психотерапевтичної роботи.

Психологічна служба спрямовує свою діяльність за такими напрямками:

 • психологічна просвіта, основною метою якої є підвищення психологічної культури всіх учасників навчально-виховного процесу у навчальному закладі – учнів , викладачів,майстрів, батьків;
 • консультативно-методична допомога всім учасникам навчально-виховного процесу з питань навчання учнів, виховання у них рис культурної, соціально зрілої особистості;
 • психологічне забезпечення навчально-виховного процесу у навчальному закладі, пошук і виявлення обдарованих учнів, визначення причин неуспішності та незадовільної поведінки, психологічний супровід учнів, що потребують особливої уваги з боку педагогів;
 • захист психічного і фізичного здоров’я учнів і педагогів, орієнтація на здоровий спосіб життя, попередження наркоманії, СНІДУ, злочинності, расової нетерпимості, алкоголізму серед учнів;
 • взаємодія та координація зусиль з класними керівниками груп ліцею, громадськими організаціями, учнівським самоврядуванням, органами охорони здоров’я, соціальними службами для молоді, органами місцевого самоврядування;
 • проведення занять з елементами тренінгу.

Основні завдання, які ставить перед собою психологічна служба центру
на 2017-2018 навчальний рік є:

 • успішна адаптація учнів нового набору;
 • створення соціально-психологічних умов для успішного навчання і психологічного розвитку дитини в умовах навчально-виховного процесу;
 • сприяти повноцінному особистісному розвитку творчої молоді;
 • здійснювати превентивне виховання, профілактику шкідливих звичок серед підлітків;
 • формувати психологічну культуру учнів та їх батьків;
 • виховувати в учнів свідоме ставлення до свого здоров'я та здоров'я інших громадян як найвищої соціальної цінності, формування гігієнічних навичок і засад здорового способу життя, збереження й зміцнення їхнього фізичного та психічного здоров'я;
 • постійно тримати під контролем учнів, які схильні до правопорушень;
 • здійснювати соціально-психологічний супровід учнів, що мають соціальні категорії.

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ

Кабінет практичного психолога знаходиться у гуртожитку на першому поверсі (м. Полонне).

Кабінет соціального педагога знаходиться у навчальному корпусі на першому поверсі (смт. Понінка).

 

 

Графік роботи

Міфи про психолога

Форма входу
Наша адреса
 Хмельницька обл.
Полонський р-н.
м. Полонне, вул. Юзькова, 48
смт. Понінка, вул. Пермоги, 37
Наші контакти
Телефони:
(03843) 7-12-93 - Секретар
(03843) 3-25-06 - Секретар
(03843) 7-12-98 - Директор
(03843) 3-25-06 - Директор
(03843) 7-12-94 - Бухгалтерія
(03843) 3-10-78 - Бухгалтерія
(03843) 7-20-66 - Гуртожиток
(03843) 3-22-60 - Гуртожиток
Факс:
(03843) 7-12-93
(03843) 3-25-06

ppal035@ukr.net
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Друзі сайту
Друзі сайту
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET